Zespół

Katarzyna Glasek

Team Leader IT Recruitment

k.glasek@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Katarzyna Głasek jest odpowiedzialna za prowadzenie procesu rekrutacyjnego w sektorze usług IT oraz w branży lotniczej. Katarzyna Głasek ukończyła Uniwersytet Warszawski oraz Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania. Studiowała również na Uniwersytecie Wiedeńskim. Katarzyna posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, rekrutacji oraz sprzedaży.

W wolnym czasie biega, jeździ na rowerze. Uwielbia wędrówki górskie oraz koncerty rockowe. 
 

Joanna Cetlin

Recruitment Consultant

joanna.cetlin@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Joanna Cetlin jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła również Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. Przez wiele lat pracowała w międzynarodowym koncernie turystycznym, gdzie była odpowiedzialna za sprzedaż i utrzymywanie relacji z sieciami biur podróży. Zajmowała się również zarządzaniem zasobami ludzkimi w ramach działu handlowego.

Jej pasją jest sport (taniec, Zumba) i zdrowy styl życia.

Natalia Dabrowska

Team Leader ENGINEERING Recruitment

natalia.dabrowska@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Natalia Dabrowska jest absolwentką Uniwersytetu Wiedeńskiego. Od samego początku swojej przygody z branżą HR specjalizuje się w rekrutacji specjalistów w obszarze IT i nowych technologii. Oprócz wyszukiwania talentów, dba więc także o profesjonalne przeprowadzenie kandydatów przez proces rekrutacji.

Od wielu lat trenuje taniec towarzyski. Jest ogromną miłośniczką podróżowania, jazdy na rowerze, motoryzacji,  a także sportów wodnych.
 

Joanna Halbina

Digital Marketing & Administration Manager

joanna.halbina@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Joanna Halbina ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz na Uczelni Łazarskiego w Warszawie na kierunku E-marketing.
W Clear-Intec odpowiada za działania związane z rozwojem digital marketingu oraz administracją.

Swój wolny czas lubi spędzać aktywnie jeżdżąc na rowerze i rolkach lub czytając książki o tematyce związanej z marketingiem i rozwojem osobistym.

Luiza Kociszewska

Recruitment Consultant IT

luiza.kociszewska@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Luiza jest absolwentką SGH w Warszawie. Jest odpowiedzialna za prowadzenie procesu rekrutacyjnego w sektorze usług IT oraz nowych technologii. Pracowała w wielu krajach, za granica min. we Włoszech, Szwecji i Turcji. Zdobywała doświadczenie w międzynarodowych firmach w marketingu i sprzedaży. Zarządzała własną firma eventową.

Miłośniczka Włoch. Kocha wino, dalekie podróże, biegówki w zimie, a latem gorące śródziemnomorskie klimaty.

Joanna Ruano

Recruitment Specialist Engineering

joanna.ruano@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Skończyla studia magisterskie i podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Bankowość. Ukończyła również program managerski w International Institute for Management Development IMD w Lozannie. Ma wieloletnie doświadczenie z zarządzaniu sprzedażą i w bankowości.

Jej pasją jest zdrowy styl życia, joga a także rozwój osobisty,  psychologia biznesu i polityka.

Kamila Tokarzewska

Recruitment Consultant

kamila.tokarzewska@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Kamila Tokarzewska jest odpowiedzialna za prowadzenie projektów rekrutacyjnych z branży IT. Ukończyła Uniwersytet w Białymstoku, jest absolwentką programu Erasmus w Estonii oraz studiów podyplomowych w dziedzinie rekrutacji i selekcji na Akademii Leona Koźmińskiego. Przed dołączeniem do firmy Clear Intec Kamila zajmowała się rekrutacją pracowników na rynki zagraniczne oraz obsługą klienta niemieckojęzycznego.

W wolnym czasie lubi podróżować, poznawać nowe kultury i czytać literaturę faktu.

Izabella Suszyna

IT Searcher

izabella.suszyna@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Izabella Suszyna jest studentką Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Lingwistyki Stosowanej. Wcześniej miała okazje pracować w biurze rachunkowym czy banku. W Clear-Intec zajmuje się researchem kandydatów.

Jej pasują jest taniec, podróżowanie. A w wolnych chwilach uczy się hiszpańskiego i działa w samorządzie UW.

Sebastian Tomaszewski

Talent Sourcer

sebastian.tomaszewski@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Jestem Talent Sourcerem, który dopiero zaczyna przygodę z branżą HR, a od dziecka chciał w niej pracować. Lubię kontakt z ludźmi i jestem bardzo towarzyską osobą, która pasję do ludzi łączy z pracą. Człowiek renesansu - interdyscyplinarność to moje drugie imię. Prywatnie, najbardziej interesuję się światem cyberprzestrzeni, historią, psychologią oraz szerokim spektrum sportu. Dobry słuchacz, a jeszcze lepszy obserwator. Umiesz w komputery i masz doświadczenie w automotive? Na pewno już widziałem Twój profil na LinkedIn!

Karina Braun

Talent sourcer

karina.braun@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Jestem studentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Organizowanie Rynku Pracy.  Na co dzień w pracy zajmuję się wspieraniem rekrutrów i wyszukiwaniem dla nich kandydatów w branży Engineeringu. Dopiero rozpoczynam swoją ścieżkę w branży HR, ale czuję że ta praca pozwala cały czas się rozwijać, zdobywać nową wiedzę, ale też przynosi ogromną satysfakcję.

W wolnych chwilach uwielbiam podróżować, spędzać czas z moimi najbliższymi i gotować.

Mikolaj Solkiewicz

Talent Sourcer

mikolaj.solkiewicz@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Mikołaj Sołkiewicz studiuje na Uniwersytecie Warszawskim i ukończył wymianę na Uniwersytecie Humboldtów w Berlinie w ramach programu Erasmus+. W Clear-Intec poszukuje kandydatów do prowadzonych rekrutacji.

W wolnym czasie słucha podcastów o tematyce polityczno-społecznej i dużo muzyki.