Zespół

David Gaszyna

Prezes Zarządu

david.gaszyna@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

David Gaszyna ukończył studia w Bremie oraz Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. Po kilkuletniej pracy na stanowiskach sprzedażowych w sektorze inżynierskim rozpoczął pracę w sektorze usług IT.

David Gaszyna jest związany z Clear Group od 2013 roku. Jako prezes Clear Intec - polskiej spółki należącej do Clear Group, jest odpowiedzialny za business development firmy w Polsce.

Oprócz pracy jego hobby to sport, piłka nożna, jazda na rowerze i jogging. Jego wielką pasją jest stolarstwo! :-)

Andreas Rudolph

Członek Zarządu

andreas.rudolph@clear-solution.de

+49 9131 68 59 18 60

Andreas Rudolph przez wiele lat pracował w Siemens AG jako Sales Manager i IT Project Manager. Był odpowiedzialny za proces sprzedaży i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami z sektora usług IT, z naciskiem na outsourcing IT i aplikacje SAP.

Michal Grott

Team Leader ENGINEERING Recruitment

michal.grott@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Michał ukończył studia na wydziale Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz studiował w Niemczech na Uniwersytecie Osnabrück. Od ponad dziesięciu lat zawodowo związany jest z rynkiem DACH. Doświadczenie zebrał w działach zarządzania zasobami ludzkimi i rekrutacji, w branżach BPO/SSC i technologicznej (m.in. INTEL).

Jako Team Leader odpowiedzialny jest za rekrutację i Zespół Rekrutacji Engineering, wspierający rynek Niemiec i Austrii, głównie w obszarze motoryzacji i aeronautyki.

Fan science-fiction, technologii, języków i natury. Czas najlepiej spędza podróżując z rodziną i przyjaciółmi.

Katarzyna Glasek

Team Leader IT Recruitment

k.glasek@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Katarzyna Głasek jest odpowiedzialna za prowadzenie procesu rekrutacyjnego w sektorze usług IT oraz w branży lotniczej. Katarzyna Głasek ukończyła Uniwersytet Warszawski oraz Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania. Studiowała również na Uniwersytecie Wiedeńskim. Katarzyna posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, rekrutacji oraz sprzedaży.

W wolnym czasie biega, jeździ na rowerze. Uwielbia wędrówki górskie oraz koncerty rockowe. 
 

Natalia Dabrowska

Recruitment Consultant

natalia.dabrowska@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Natalia Dabrowska jest absolwentką Uniwersytetu Wiedeńskiego. Od samego początku swojej przygody z branżą HR specjalizuje się w rekrutacji specjalistów w obszarze IT i nowych technologii. Oprócz wyszukiwania talentów, dba więc także o profesjonalne przeprowadzenie kandydatów przez proces rekrutacji.

Od wielu lat trenuje taniec towarzyski. Jest ogromną miłośniczką podróżowania, jazdy na rowerze, motoryzacji,  a także sportów wodnych.
 

Joanna Cetlin

Recruitment Consultant

joanna.cetlin@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Joanna Cetlin jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła również Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. Przez wiele lat pracowała w międzynarodowym koncernie turystycznym, gdzie była odpowiedzialna za sprzedaż i utrzymywanie relacji z sieciami biur podróży. Zajmowała się również zarządzaniem zasobami ludzkimi w ramach działu handlowego.

Jej pasją jest sport (taniec, Zumba) i zdrowy styl życia.

Kamila Tokarzewska

Recruitment Consultant

kamila.tokarzewska@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Kamila Tokarzewska jest odpowiedzialna za prowadzenie projektów rekrutacyjnych z branży IT. Ukończyła Uniwersytet w Białymstoku, jest absolwentką programu Erasmus w Estonii oraz studiów podyplomowych w dziedzinie rekrutacji i selekcji na Akademii Leona Koźmińskiego. Przed dołączeniem do firmy Clear Intec Kamila zajmowała się rekrutacją pracowników na rynki zagraniczne oraz obsługą klienta niemieckojęzycznego.

W wolnym czasie lubi podróżować, poznawać nowe kultury i czytać literaturę faktu.

Kinga Racibor

Junior Recruitment Specialist

kinga.racibor@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Kinga Racibor ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego. Miała okazję mieszkać w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz w Szwajcarii, dzięki czemu mogła lepiej poznać kulturę oraz mentalność tych państw. Jako Junior Recruitment Specialist jest odpowiedzialna za rekrutacje kandydatów do pracy w Niemczech z obszaru IT&ENGINEERING.

Gdy nie rekrutuje to w wolnym czasie podróżuje lub czyta książki podróżnicze.

Joanna Halbina

Digital Marketing & Administration Manager

joanna.halbina@clear-intec.eu

+48 22 880 09 63

Joanna Halbina ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz na Uczelni Łazarskiego w Warszawie na kierunku E-marketing.
W Clear-Intec odpowiada za działania związane z rozwojem digital marketingu.

Swój wolny czas lubi spędzać aktywnie jeżdżąc na rowerze i rolkach lub czytając książki o tematyce związanej z marketingiem i rozwojem osobistym.