Oferta dla kandydatów

Doradztwo zawodowe związane z projektami informatycznymi w Niemczech

Chciałbyś pracować w Niemczech i realizować projekty na rynku niemieckim? Jesteś informatykiem i zajmujesz się programowaniem w JAVA, .NET lub SAP? Zaufaj stabilnemu, rzetelnemu i jakościowemu przedsiębiorstwu jak CLEAR INTEC, które w pełni pomoże Ci odnaleźć się na rynku pracy w Niemczech. Doskonale znamy wymagania naszych klientów, więc jesteśmy w stanie doradzić Ci jak można wykorzystać w pełni Twój potencjał pracując przy prestiżowych międzynarodowych projektach.

Systematyczne przygotowanie w języku niemieckim

Dzięki nam nie tylko zdobędziesz pracę - podniesiemy Twój poziom językowy prowadząc konsultacje po niemiecku, a więc rozwiniesz się nie tylko zawodowo ale i lingwistycznie. Jeżeli chciałbyś poznać swój poziom językowy zapraszamy na niezobowiązujące i bezpłatne spotkanie do naszego biura w Warszawie przy Placu Dąbrowskiego 1.

Uczestnictwo w prestiżowych projektach na rynku niemieckim

Od samego początku przygotujemy Cię do pracy przy projektach realizowanych dla naszych prestiżowych klientów (Global Fortune 500). Niemiecki rynek czeka na Ciebie z otwartymi ramionami! Zaufaj doświadczonemu partnerowi, który posiada bogate portfolio klientów z różnych branż rynkowych. W pełni pomożemy Ci rozwinąć Twój potencjał.

Wieloletnie doświadczenie na rynku niemieckim

Jako że działamy na rynku już ponad 20 lat, znamy trendy rynkowe i wiemy dokładnie czego wymagają i potrzebują nasi klienci. Dzięki naszemu doświadczeniu uzyskasz kompetentne porady w tym zakresie.

Wsparcie przy relokacji do Niemiec

Będziesz chciał przeprowadzić się do Niemiec? Znamy się doskonale na sprawach związanych z wyjazdem do tego kraju i z przyjemnością doradzimy Ci w jaki sposób załatwić wszelkie formalności i pomożemy w znalezieniu mieszkania. Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat.