Energetyka Wiatrowa

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych (Elektryk)

Typ kontraktu: Projekt

Wymiar czasu pracy: Pełen etat

Opis pracodawcy

CLEAR INTEC Sp. z o.o. jest firmą należącą do ALTEN GROUP - wiodącego na niemieckim rynku podmiotu z branży usług ENGINEERING oraz IT zatrudniającym ponad 3000 pracowników. Naszym klientom w Niemczech należącym do grupy najbardziej prestiżowych przedsiębiorstw (Global Fortune 500), oferujemy optymalne rozwiązania z zakresu ENGINEERING oraz IT.

W związku z dużym rozwojem w branży energetyki wiatrowej szukamy kandydata na stanowisko Technika Serwisu Turbin Wiatrowych (Service & Maintenance). Oferujemy stabilne warunki oparte o niemiecka umowę o prace oraz stawiamy na rozwój zawodowy naszych pracowników.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za serwis turbin wiatrowych na terenie Niemiec lub innych państw w UE w zakresie:

  • Diagnostyka i usuwanie awarii turbin wiatrowych
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów turbin wiatrowych
  • Wykonanie Retrofitu oraz Troubleshooting
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)
  • Doświadczenie w pracy przy serwisie turbin wiatrowych lub w pokrewnych dziedzinach
  • W idealnym wypadku aktualne uprawnienia do pracy na wysokościach (GWO)
  • Znajomość języka angielskiego - warunek Konieczny
  • Dyspozycyjność i gotowość do podejmowania częstych podróży
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Dobra kondycja fizyczna

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zasady aplikacji

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: Niemiecka umowa o prace plus diety (wysokość zależna od danego kraju) lub Polska dzialalność gospodarcza
  • Zakwaterowanie w hotelu oraz dojazd na miejsce pracy
  • Zatrudnienie dla jednego ze światowych liderów w branży energetyki wiatrowej
  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
  • Nowoczesne narzędzia pracy - szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Profesjonalną oraz życzliwą atmosferę pracy

Kategoria:Energetyka wiatrowa

Kontakt

W razie dalszych pytań jesteśmy telefonicznie lub mailowo do twojej dyspozycji.

+48 22 880 09 63

recruitment@clear-intec.eu

Aby zaaplikować wypełnij i wyślij poniższy formularz

captcha